Evden Eve Nakliyat

İstikbal Evden Eve Nakliyat yıllardır evden eve nakliyat taşımacılığını maksimum müşteri memnuniyeti sağlayarak gerçekleştirmiştir. Lider nakliyatta diğer nakliyat firmalarında olmayan en önemli şey her şeyi zamanında ve düzenli bir şekilde sıraya koyarak çalışmasıdır.. Müşteri memnuyetini önplanda tutarak sizleri memnun etmeyi amaçlıyoruz.

Eşyalarınızı gerekirse demonte ederek yerinden alıyor, gerekli paketleme, sarma vb. işlemleri yaparak güvenli bir şekilde araçlarımıza naklederek taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Aynı şekilde eşyanın taşındığı yerde de monte işlemleri tarafımızdan yapılıyor.Taşıma işleminde sizin tek yapmanız gereken özel eşyalarınızı kaldırmak ve de buzdolabı vs. elektronik eşyalarınızı 1 gün önceden fişten çekmek-çalıştırmamak. Ev taşıma sırasında ilk önce ambalajlama işlemi gerçekleşir. salon takımları uygun ambalajlama yöntemleriyle taşınma sırasında toz yada kir barındırmayacak şekilde ambalajlanır ve asansörlü araçlarımız yardımıyla araçlarımıza  güvenli şekilde istiflenir.

Evden eve Nakliyat işleminde teknolojik imkanların gelişimi ve Nakliyat işleminin sistematik bir biçimde yapılması, sektörde gözle görülür bir iyileşmenin gözlenmesi,  iş süreçlerinde sorun ile karşılaşılmaması, evden eve nakliyat teknolojilerinin kullanımını artırmak için kapsamlı çözümler sunan herzaman 1. sirada olan İstikbal Evden Eve Nakliyat

Güvenilir Evden Eve Nakliyat ,Yüksek sorumluluk duygusu,Deneyim,Kalite bilinci,Sürekli gelişim inancı,Calisan elemanlarinizin kalitesini,İş ahlakına bağlılık,Topluma Saygılı çevreye duyarlı olmak,Müşteri beklentilerini en üst seviyede tutmak ve  bu seviyede hareket etmekir.